"Anadolu’nun eşsiz doğasının eseriyiz, bu topraklara gönülden inanıyor ve gelişimine katkı sağlamak için yüreğimizle çalışıyoruz."


ÇAMSAN ORDU Gençlerle Mutlu

2019 Yılında Ordu’daki ilk Ar-Ge Merkezini kurarak bu toprakların geleceği olan gençlerimize yeni değerler katmayı amaçlayan Çamsan Ordu; ülkemizin değerli teknik üniversiteleri KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, ODTÜ ve YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ile üniversite-sanayi işbirlikleri oluşturarak gençlerimizi her alanda desteklemeyi sürdürmüştür. Bu üniversite-sanayi işbirliği programı kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesi ile birlikte yürüttüğümüz proje, TÜBİTAK’tan destek almaya hak kazanmıştır. Çamsan Ordu olarak çok güvendiğimiz gençlerimizin bu büyük başarısıyla gurur duyuyor, mutluluklarını paylaşıyoruz.


ÇAMSAN ORDU Covid 19 ile Mücadelede

Çamsan Ordu olarak dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid-19 salgını mücadelesinde her türlü desteği sunmaya devam ediyoruz. Bu destek sebebiyle Ordu Valisi Sn. Seddar Yavuz ve Altınordu Belediye Başkanı Sn. Aşkın Tören tarafından Çamsan Ordu A.Ş. yönetim kurulu adına Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sn. Sedat Aksakallı'ya plaket verilmiştir.