Çamsan Ordu'nun Yeni CEO'su Bleda Gökhan Akmut

Kariyeri boyunca birçok üst düzey yöneticilik görevini başarı ile yürüten, 2016 yılında Data Expert ve Fortune tarafından yapılan değerlendirme sonucunda “EN ETKİN 50 CFO” ödülüne layık görülen Bleda Gökhan Akmut, Kasım 2021 itibariyle Çamsan Ordu CEO’su olarak göreve başladı.

Akmut, orta okul ve lise eğitimini Urbana Junior High School ve Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde, lisans eğimini Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde, yüksek lisansını ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamladı. 12 yıllık bankacılık kariyerinin ardından 14 yıl boyunca Özaltın Holding’in Finansman Koordinatörlüğü görevini yürüttü. Bugüne kadar 10 milyar USD’yi aşan enerji, altyapı, üstyapı ve turizm projelerinin finansmanında rol alan Akmut, grup bünyesindeki şirketlerde yönetim ve icra kurulu üyelikleri de yaptı. Bleda Gökhan Akmut aynı zamanda DEİK Türkiye – Macaristan İş Konseyi Yürütme Kurulu üyesidir.

Çamsan Ordu olarak Sayın Bleda Gökhan Akmut’un önümüzdeki dönemde tüm paydaşlarımıza daha fazla değer yaratacağına ve ailemizi daha da ileriye taşımaya devam edeceğine inanıyor, başarılar diliyoruz.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php70/usr/lib64/php/modules/pdo_oci.so' - libclntsh.so.21.1: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: