Çamsan Ordu ve UNILIN İş Birliği

Çamsan Ordu olarak Unilin Technologies ile bir lisans anlaşması imzaladık. Unicoat su itici kaplama teknolojisini kullanarak laminat parke üretiminde su geçirmezlik özelliği sunma yeteneğini artıracağımız bu iş birliği ile müşterilerimize geniş bir yüksek performanslı zemin kaplama ürünleri seçeneği sunmayı hedefliyoruz.

Unilin ile ortak olmaktan ve ünlü kaplama teknolojilerinden yararlanmaktan büyük heyecan duyduğunu dile getiren Çamsan Ordu Teknik Genel Müdür Yardımcımız Oğuzhan Öztürk, iş birliğimiz sayesinde ürün tekliflerimizi genişleteceğimizi ve pazarın değişen ihtiyaçlarını karşılayacağımızı da belirtti.

Unilin'in uzmanlığı ve ileri teknolojisi ile birleşerek, müşterilere daha geniş bir yüksek performanslı zemin kaplama ürünleri yelpazesi sunabileceğiz. Bu iş birliği sayesinde geliştirilmiş uygulama kolaylığı ve su geçirmezlik özelliklerine sahip ürünlerimizle müşterilerimize daha iyi hizmet sunabileceğiz.

Unilin Technologies Satış Direktörü Floris Koopmans, "Kaliteli su geçirmez laminat üretimine yönelik Türk bir oyuncunun seçiminden büyük heyecan duyuyoruz" dedi.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php70/usr/lib64/php/modules/pdo_oci.so' - libclntsh.so.21.1: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: