ISO tarafından yayımlanan "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022 Listesi"nde, 337. sırada yer aldık!

Çamsan Ordu Ağaç Sanayi ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Hakan Poyraz, İSO tarafından yayımlanan liste hakkında açıklamalarda bulundu: 

“2022 İSO Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Sıralamasında 337. sırada yer aldığımızı belirtmekten gurur duyuyorum. ISO 500 listesindeki yerimiz, Çamsan Ordu olarak uzun yıllar boyunca sürdürdüğümüz başarılı çalışmalarımızın bir göstergesidir. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize teşekkür ederim.

 40 yıl önce çıktığımız bu yolda daima öncü olma misyonumuzla ilk MDF’nin ve laminant parkenin üretildiği bandımızla, o günden bugüne sürekli gelişen tecrübemizle, çağa uygun yenilikçi teknolojimiz ve ödün vermediğimiz kalitemizle en önemlisi de doğaya saygımız ve yıllardır bu yolu bizimle yürüyen tüketicimizle üretmeye devam ediyoruz.

Bu hedeflere ulaşmamızda, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve tedarikçilerinin büyük bir özverisi var. Çalışanlarımız, her gün üstün gayret ve performanslarıyla, şirketimizin hedeflerine ulaşmasına önemli katkılar sağlıyorlar. İş ortaklarımız, bizlere sağladıkları güven ve desteklerle, büyümemize ve gelişmemize yardımcı oluyorlar. Tedarikçilerimiz ise, kaliteli ve güvenilir ürünleriyle, üretimimizin devamlılığını sağlıyorlar.

Çamsan Ordu olarak, Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olmanın sorumluluğunu üstleniyoruz. Bu sorumluluğu, ülkemizin ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunmaya devam ederek yerine getirmeye kararlıyız. İnovasyona ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla, sektörde liderliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.”

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php70/usr/lib64/php/modules/pdo_oci.so' - libclntsh.so.21.1: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: