Sanal Pos Sistemi Açıldı!

MÜŞTERİ VE BAYİLERİMİZİN KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPABİLMELERİ İÇİN SANAL POS SİSTEMİ KULLANIMA AÇILMIŞTIR.

Kullanıcı kodunuz ve şifrenizi öğrenmek için kurumsal mail adresiniz ile info@camsanordu.com'a e-posta göndererek talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Ödeme sayfasına www.camsanordu.com adresi üzerinden Online Ödeme butonu veya https://odeme.camsanordu.com/ adresinden de direk ulaşabilirsiniz.

Yapacağınız tüm kredi kartlı ödemeler LİSTE FİYATI’ndan  (erken ödeme iskontoları olmadan) daha önce açtırmış olduğunuz bağlantılar veya yeni açtıracağınız bağlantılar için geçerli olacaktır.

Ödeme yapılan kredi kartı müşteri ve bayii’lerimizin kendi kredi kartı değilse

Ödeme sonrası çıkacak yazının 1. Bölümüne  Kart sahibinin Ad Soyad ve imzası alınacaktır,

Aynı yazının 2. Bölümüne Müşteri veya Bayiinin kaşe imzası alınacaktır.

İki tarafça imzalanan bu belge ile birlikte kart sahibinin kimlik fotokopisi 0 312 437 91 91 no’lu faks numarasına veya e-posta adresine aynı gün içerisinde gönderilecektir. İlgili belgeler ulaşmadığı takdirde yapılan ödeme kayda alınmadan iptal veya iade edilecektir.

Bankaların kart özelliklerine göre yapmış oldukları taksit sayısı ödeme esnasında Taksitli Ödeme seçildiğinde ekranda çıkacaktır. LİSTE FİYATI’na karşılık yapılan bu ödemelerden ayrıca komisyon veya herhangi bir masraf talep edilmeyecektir. Aynı şartlar tek çekim işlemleri içinde geçerlidir. Çekilen tutarın tamamı Cari hesabınıza bir gün sonra kaydedilecektir.

Tek çekim veya taksitli tutarlar için alt sınır 2.500,00- TL dir.

Kredi kartı ile ilgili tüm şartların değiştirilmesi veya yeniden belirlenmesi Çamsan Ordu A.Ş. yetkisindedir