Kurumsal Kimlik

KURUMSAL KİMLİK TALİMAT VE MATERYALLERİ

 

 

Ortak Bir Kimliğimiz Var; ÇAMSAN ORDU

Çamsan Ordu olarak, dünya çapındaki standartlarımıza bir yenisini daha ekledik ve markamızın kimliğini ve imajını oluşturan, bizi ve siz değerli paydaşlarımızı temsil eden tüm görsel detayları kurumsal bütünlük oluşturacak, şirketimizi geleceğe taşıyacak ve herkese eşit düzeyde ulaşmamızı sağlayacak şekilde tasarladık.

Bu çalışmalar neticesinde; kurallarımızı, standartlarımızı ve kimliğimizi kapsayan, herkes tarafından ulaşılabilir ve kullanım kolaylığına sahip bir “ÇAMSAN ORDU Kurumsal Kimlik Kılavuzu” hazırladık.

Bir bütün olarak hareket etmek, aynı kurumsal aidiyeti hissetmek, markamızı güçlü bir şekilde tanıtmak, gelecekte kalıcı ve sürdürülebilir bir yer edinmek için bütün tanıtım faaliyetlerinizde bu kılavuzdan yararlanmanızı istedik.

Kuruluş değerlerimizi güçlendirme bilinciyle bu kılavuzda yer alan amblem, logotype, renk, yazı karakteri vb. tasarımların standart kullanımlarına özen göstermenizi dileriz.

Çamsan Ordu bu toprakların ortak değeridir.

Çamsan Ordu bizlerin ortak kimliğidir…

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php70/usr/lib64/php/modules/pdo_oci.so' - libclntsh.so.21.1: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: