Çamsan Ordu Kurumsal

40 Yıllık Tecrübesiyle;

Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlarda İlk,

Avrupa’da Kurulan 4. MDF Üreticisi

MDF'nin Türkiye ve Global Pazardaki Yüzü

1984 yılında Türkiye, Orta Doğu ve Balkanların ilk, Avrupa’nın dördüncü MDF üreticisi olarak Ordu’da kurulan, dünya çapında kalite standartlarını yakalayıp Türkiye’nin ilk MDF ihracatına imza atan Çamsan Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2011 yılından itibaren ÇAMSAN ORDU dönüşümünü tamamlayarak MDF'nin Türkiye ve global pazardaki yüzü olmuştur.

70 Milyon Euro'luk Dev Yatırım

Hayata dokunan, çevreye duyarlı, insanların yaşam ve çalışma alanlarını yeniden tasarlamalarına ilham veren yüksek kaliteli orman ürünleri ile sektöre öncülük eden Çamsan Ordu, 2019 yılında yeni MDF 3 tesisi için tam 70 milyon Euro’luk dev bir yatırım yaparak kendi sektörüne benzersiz, kalıcı ve yeni bir yol haritası çizmiştir.

Son Teknoloji

2020 sonunda faaliyete başlayacak olan bu tesis, Alman Dieffenbacher firmasının son teknoloji CPS+ pres sistemini kullanacak şekilde tasarlanmıştır.

Anadolu’nun eşsiz doğasının eseri Çamsan Ordu, bu yatırımla pazar payını ve ürün çeşitliliğini artırarak mevcut MDF üretimini 2,5 katına, ihracat kapasitesini ise 3 katına çıkartmayı hedeflemekte ve lider marka kimliği ile sektöründeki yeni standartları belirlemektedir.

En Büyük Tecrübe

Doğanın En Doğalı keşif yolculuğunda bu coğrafyanın estetiğinden ilham alan, her zaman ülkemizin kamu ve sivil toplum kuruluşlarıyla beraber hareket eden Çamsan Ordu her geçen gün fark yaratmaya, ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php70/usr/lib64/php/modules/pdo_oci.so' - libclntsh.so.21.1: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: