Laminat Nedir?

Laminat Nedir?

Hijyenik, estetik, sağlıklı ve kolay döşenebilen parke türü bir yer döşemesi olan Laminant Parke diğer yer döşemelerine göre daha ekonomiktir. Masif parke gibi sistre cila gerektirmez, kolay çizilmez ve aşınmaz. Pek çok renk çeşidiyle mobilya ve duvar renklerine en uyumlu parkeyi seçme imkânı sağlar. Diğer ahşap esaslı yer döşemelerine kıyasla aşınma ve çizilmeye karşı son derece dayanıklı bir malzemedir.

Çamsan Ordu Laminat Kalitesi

Montajı kolay, hızlı ve temizdir. "Çamsan Ordu laminant parke", döşeme ve kullanımında pek çok avantaja sahip, HDF'nin iki yüzünün kaplanmasıyla oluşan çağdaş ve uzun ömürlü bir üründür. "Çamsan Ordu laminant parke" ürünlerinde yüksek yoğunluk ve kalitedeki HDF (High Density Fiberboard) levhalar kullanılmaktadır. Pek çok renk ve desen çeşidiyle mobilya ve duvar renklerine en uyumlu parkeyi seçme imkânı sağlar.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php70/usr/lib64/php/modules/pdo_oci.so' - libclntsh.so.21.1: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: